Головна Продукти Послуги Дослідження та розробка Виробництво Про нас
Цукровий буряк

Цукровий буряк

Сучасні сорти цукрового буряку - це високотехнологічні продукти. Вони поєднують у собі унікальне “ноу-хау” із областей наукових досліджень та селекції, біотехнології та геноміки, вирощування насіння та дослідження його якості, дражування та дослідження захисту рослин.

 

Завдяки регіонально адаптованої генетики та відмінної якості насіння, ми досягли відмінних результатів схожості у всіх регіонах світу навіть за несприятливих кліматичних умов. У нашому асортименті Ви знайдете насіння цукрового буряку зі стійкостями проти особиливих хвороб, таких як наприклад різоконтіоз. На сьогоднішній день ця відносно нова хвороба зустрічається лише на регіональному рівні.

 

Ми також вирощуємо гібриди для осіннього розведення буряків, тобто для теплих і сухих регіонів південної Європи. Висока якість нашого насіння гарантує аграрію оптимальну схожість та продуктивність. Ми контролюємо розмноження та обробку насіння за допомогою 3D-технології. Наша 3D-плюс технологія надає аграріям додаткову можливість підвищіти врожайність.

 

Насіння нашого цукрового буряку потрапляє до ринку безпосередньо через нас або через наші дочірні підприємства. У деяких країнах реалізація насіння здійснюється нашими фірмам-придставникам.

410