Головна Продукти Послуги Дослідження та розробка Виробництво Про нас
Озима пшениця

Озима пшениця

Для вирощування озимої пшениці ми пропонуємо сільськогосподарським підприємствам асортимент сортів, які ідеально генетично пристосовані до різних країн і регіонів. З метою забезпечення найвищої гарантіі врожайності в наших сортах ми комбінуємо на додаток до високої врожайності та збалансованої якості також численні властивості стійкості.

 

Селекція озимої пшениці починається з добіру молодого садивного матеріалу у головній конторі нашого підприємства в Золінгені. У ході подальшої селекції ми контролюємо родову пшеницю в усіх відповідних регіонах Європи з метою створення сортів адаптованих до різних ґрунтів та кліматичних регіонів. Це досягається шляхом контролю пшениці нашими партнерами або нашими власними дослідницькими станціями на місці.

 

Найкраща родова пшениця реєструються у відповідних органах країн та після сертифікації поступає до продажу через насінницький союз ТОВ Саатен Юніон (Saaten-Union GmbH) або через наших місцевих торгових партнерів. В Росії реалізація здіснюється Німецьким насінницьким союзом Джерман Сід Альянс (German Seed Alliance).

 

411